Bursa iş ilanlarını sosyal medyada takip edin!

Bursa İş İlanları İletişim

İlan vermek için kayıt şart mı?

Şu anda ilan vermek için kayıt olmanıza gerek yok. Bursada eleman arıyorsanız, iş ilanı verme sayfamızı kullanarak; Bursada iş arıyorsanız, iş arıyorum ilanı verme sayfamızı kullanarak ücretsiz ilan ekleyebilirsiniz.

İlanlar, onaylanmadan önce inceleniyor mu?

İçerik olarak inceleniyor; bir sakınca görülmeyen ilanlar onaylanıyor. Ancak bu ilanlar için kesinlikle garanti niteliği taşımamaktadır. Nihai sorumluluk taraflara aittir.

İlana başvurmak istiyorum

Sitemizde yayınlanan ilanlar 3. şahıslar tarafından eklenmektedir. bursaisilanlari.com olarak hiçbir kariyer, insan kaynakları,aracılık ve danışmanlık faaliyetimiz bulunmamaktadır. İlan sayfasındaki iletişim ve başvuru bilgilerini kullanmanız gerekmektedir.

İlan sahibine ulaşamıyorum

İlanlar ve ilan sahipleri ile hiçbir bağımız bulunmamaktadır. Bu sebeple, bu durumda bizim yapabileceğimiz birşey maalesef yok!

Bursa iş ilanları sitenizde ilan verirken nelere dikkat etmeliyim?

İlanınızı oluştururken ne kadar ciddi yazarsanız, size dönüş o kadar fazla olacaktır. Ziyaretçiler hassasiyetle yazılmış bir ilanı incelerken, ilan sahibinin ciddiyetine daha çok güvenmekte ve o nispette dönüşlerde artış olmaktadır.

Bursa İş İlanları İletişim Formu

** Tüm alanlar zorunludur
Konu
Email Adresiniz
Mesajınız

Not: IP'niz (54.224.91.246) bursaisilanlari.com tarafından kayıt edilmektedir.»» Bursa'da eleman mı arıyorsun? Eleman İlanı Ver ..:::.. Bursa'da iş mi arıyorsun? İş Arıyorum İlanı Ver